افشین ملایی: وضعیت اشتغال و بیمه مربیان ورزشی ساماندهی می شود


http://www.isfaf.ir/News/d?id=300739&ts=13990508085019014 

نشست مشترک افشین ملایی رییس فدراسیون ورزش های همگانی و دکتر عباس نظریان رییس مرکز اقتصاد ورزش، سرمایه گذاری و مشارکت های وزارت ورزش و جوانان در محل فدراسیون ورزش های همگانی برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های همگانی، نشست مشترک افشین ملایی رییس فدراسیون ورزش های همگانی و دکتر عباس نظریان رییس مرکز اقتصاد ورزش، سرمایه گذاری و مشارکت های وزارت ورزش و جوانان روز سه شنبه 7 مرداد ماه در محل فدراسیون ورزش های همگانی برگزار شد.
در این نشست عباس نظریان با تأکید بر جایگاه راهبردی فدراسیون ورزش های همگانی بر ضرورت توسعه همکاری های مشترک مرکز مشارکت ها و فدراسیون در سه حوزه اشتغال آفرینی و کارآفرینی، گردشگری ورزشی و استارتاپ های حوزه ورزش و فعالیت بدنی افزود: فدراسیون ورزش های همگانی دارای ظرفیت های فعال نشده بسیاری است که با هم افزایی می توان زمینه فعال سازی آنها را فراهم کرد.
افشین ملایی هم ضمن تقدیر از اقدامات نظریان طی مدت مسئولیت در مرکز اقتصادی وزارت ورزش و جوانان تأکید کرد: موضوع حل وضعیت شغلی و بیمه ای مربیان تحت پوشش فدراسیون از مهمترین اولویت های فدراسیون خواهد بود و این مأموریت را با جدیت دنبال خواهد کرد. ضمن اینکه ملایی از تشکیل کمیته اقتصادی و مشارکت های فدراسیون با هماهنگی و همکاری نزدیک مرکز مشارکت های وزارت ورزش و جوانان خبر داد و تأکید کرد: سیاست های اقتصادی و مشارکتی فدراسیون باید سیاست های وزارتخانه هماهنگ باشد.
در این نشست؛ رضا شجیع سرپرست نایب رییسی فدراسیون هم به ظرفیت های فدراسیون در حوزه گردشگری ورزشی اشاره کرد و آمادگی انجمن گردشگری برای همکاری نزدیک با وزارت ورزش و جوانان را اعلام کرد.
 
منبع : وبسایت رسمی فدراسیون ورزشهای همگانی   http://www.isfaf.ir/News/d?id=300739&ts=13990508085019014
08 مرداد 1399 adham
ارسال نظر
عکس خوانده نمی شود

حامیان ما