پیام شادباش دکتر مقداد کامرانی به مناسبت عید نوروز

پیام شادباش مقداد کامرانی ، رئیس کمیته تلاش (استراگوس- هنر امداد و نجات ورزشی) فدراسیون ورزشهای همگانی به مناسبت فرا رسیدن نوروز  1403 
با مسرت و شادمانی هم آوایی نوروز و شکوه شکفتن در بهاران و تلاقی آن با بهار دل مومنان ، ماه پرخیر و برکت ((رمضان)) را به جامعه بزرگ فدراسیون ورزشهای همگانی و ورزشکاران رشته پرطرفدار استراگوس تبریک و تهنیت عرض میکنم .
در سالی که سپری شد ، علارغم وجود فراز نشیب و مشکلات بی شمار ، با همدلی یاران وفادار موفق به برگزاری چندین دوره مسابقات و اردوهای تیم ملی ؛ دوره های آموزشی مربیگری و داوری و همچنین برای اولین بار در فدراسیون ورزشهای همگانی ، موفق به برگزاری مسابقات بین المللی ورزش مهیج هوگام شده  و  با تلاش  و پشتکار گروهی ایران فاتح مسابقات بین المللی گردید . 
با مشکلات دسته و پنجه نرم کرده و تا آخرین نفس برای اعمال حق خود جنگیده ایم ، نیروهای خوبی را از دست و نیروهای با ارزشی به مجموعه ما افزوده گردید .
در این سال یاد گرفته ایم اگر قدرت و ثروت مانع فعالیت ما گردد باز به مسیر خود ادامه دهیم تا درخت تنومند درستی و راستی را تشکیل دهیم .
در این سال یاد گرفته ایم در کنار هم بایستیم و به مجموعه ، دوستان ، اساتید ، وفادار بوده و هدفی غیر از درستی و راستی نداشته باشیم .
در این سال یاد گرفته ایم ، روشنایی ، پلیدی را خواهد بلعید فقط می بایست صبور باشید تا آینده بهترین ها را برایتان رغم بزند .

اینک در سال جدید آرزو مندم در کنار یکدیگر برای موفقیت هر چه بیشتر همدیگر تلاش کنیم .
ما یه تیم منسجم برای هدفی بسیار والا هستیم تا ناجی درماندگان ، سیل زدگان و... با سلاح آموزه های امداد و نجات در کشور باشیم .

مقداد کامرانی امیری
01 فروردین 1403 adham
ارسال نظر
عکس خوانده نمی شود

حامیان ما