پیام تبریک مقداد کامرانی موسس محترم #هنر_ورزشی_گذر_از_موانع (#هوگام) به مناسبت فرا رسیدن سال نو و عید نوروز ۱۴۰۱


پیام تبریک مقداد کامرانی موسس محترم #هنر_ورزشی_گذر_از_موانع (#هوگام) به مناسبت فرا رسیدن سال نو و عید نوروز ۱۴۰۱

🔸 اکنون که در آستانه آغاز سال جدید، دلهایمان را به شکرانه رویش دوباره شکوفه های بهاری و شوق انتظار حضرت مهدى (عج) آذین بسته ایم، باید بار دیگری قدردان کسانی باشیم که از جان و دل برای اعتلای هنر ورزشی گذر از موانع در ایران تلاش کردند تا پرچم این ورزش زیبا  امدادی ، برای امداد رسانی و کمک به همنوعان ؛ همچنان برافراشته باشد .
🔸 می بایست قدردان زحمات مدیران محترم وزارت ورزش و فدراسیون ورزشهای همگانی و همچنین نمایندگان شایسته کمیته های متناظر استانی هوگام در سراسر کشور باشیم ، که برای ترویج این هنر امدادی ورزشی در کشور تلاش کردند. زبان برای قدردانی از این همه کوشش و مجاهدت قاصر است و خوشا بحال ما که عمرمان در کنار این جهادگران راستین عرصه ورزش سپری شد.
🔸 در سالی که گذشت؛ تلاش کردیم گام های بلندی در جهت توسعه همگانی این هنر ورزشی در ایران برداریم و بحمداله با حمایت جناب دکتر ملایی و دکتر فروحی ریاست و دبیر محترم فدراسیون  و همچنین جناب آقای آرازشی مسئول محترم سازمان ورزشهای تفریحی و رقابتی فدراسیون و تیم قدرتمند و هیات رئیسه هوگام کشور در ۲۸ استان کشور توسعه یافته و با همکاری نهادهای بین المللی ؛ ورزش مهیج هوگام ؛ به مرکزیت کشورمان به ۲۰ کشور جهان صادر شده است .
از خداوند منان می خواهیم در سال جدید بر این همدلی و انسجام‌ بیفزاید و قدم هایمان را در مسیر خدمت به مردم و ایجاد جامعه ای بانشاط قوی تر گرداند.
🔸 اما در سال آینده ؛ به توسعه وافر این هنر مهیج امدادی ادامه داده و با شعار هر خانواده یک هوگامی ؛ برای ایجاد جامعه ای پویا و با نشاط و موفقیت ورزشکاران ؛ مربیان ؛ داوران محترم زیر مجموعه هوگام کشور تلاش بسزای خواهیم کرد .
مقداد کامرانی امیری
نوروز ١٤٠١
روابط عمومی کمیته هوگام ایران   
29 اسفند 1400 adham
ارسال نظر
عکس خوانده نمی شود

حامیان ما