فعالیت های قابل ستایش دکتر مقداد کامرانی و تیم قدرتمندشان در دیپلماسی بین المللی ورزش


فعالیت های قابل ستایش دکتر مقداد کامرانی و تیم قدرتمندشان در دیپلماسی بین المللی ورزش
در واپسین روزهای سال ۲۰۲۱ در حالی همه کشورهای و سازمانهای بین المللی در تعطیلات خود بسر می بردند تیم قدرتمند اجرایی شورای بین المللی هوگام (متشکل از ریاست و دبیر شورا – مسئول روابط بین المللی و آکادمی آموزش شورا ) با شور و اشتیاق وصف ناپذیری با مدیریت جناب دکتر مقداد کامرانی بعنوان دبیر کل شورا و مسئول هوگام کشورمان توانست با مدیریت یکپارچه بین المللی و سازماندهی کشورهای حوزه عربی (اردن – مراکش – لبنان – تونس – عمان) و همچنین کاندیدهای نمایندگی هوگام در کشورهای آمریکا و هندوستان وبینار آشنایی با ورزش امدادی ایرانی هوگام را برگزار نماید .
هوگام جمهوری اسلامی ایران یکی از ورزشهای صادراتی کشورمان می باشد که در سه حوزه فرهنگ ؛ ورزش و نوعدوستی در حال توسعه و گسترش در  کشورهای غربی است .
این رشته مهیج ورزشی با شعار امدادرسانی و کمک به همدیگر در جهان گسترش یافته و پله های ترقی را از آسیا به اروپا و آفریقا و در اواخر سال ۲۰۲۱ به کشورهای آمریکایی راه یافته است .
بدینوسیله مراتب سپاس و قدردانی خود را از دکتر مقداد کامرانی موسس هنر ورزشی گذر از موانع که با تلاش شبانه روزی باعث رونق و توسعه این هنر نوین امدادی در ایران و جهان شده است صمیمانه سپاسگزاریم .
به امید جهانی همراه با صلح  ؛ نشاط و نوعدوستی .

روابط عمومی کمیته هوگام ایران
www.hogam.ir

ارسال نظر
عکس خوانده نمی شود

حامیان ما